Drodzy Klienci,

Z dumą informujemy, że w sezonie ZIMA 2019 za pośrednictwem SAMSUNG Inkubator nawiązaliśmy współpracę z firmą MSC Solutions, działającą w obszarze inteligentnej odzieży.
Opisana przez jednego z naszych najlepszych trenerów narciarstwa Tomasza Smolika funkcjonalność zakłada stworzenie przez MSC Solutions bielizny dla narciarzy połączonej z aplikacją mobilną (system wspomagania trenerów narciarstwa).
Komplet składać się ma z koszuli oraz spodni. Bielizna będzie wykonana w technologii “second skin” z tkaniny oddychającej i odprowadzającej pot. Aplikacja mobilna łączyć się będzie z strojem narciarskim wyposażonym w czujniki i będzie odczytywać postawę ciała podczas zjazdu podopiecznego trenera. Cały zjazd będzie wizualizowany i wyświetlony w postaci awatara na urządzeniu mobilnym. Na modelu 3d wyświetlane będą kąty pomiędzy istotnymi segmentami ludzkiego ciała oraz siły działające na but narciarski. Trener jak również jego podopieczni będą mogli odtworzyć postawę w danym momencie zjazdu i ją przeanalizować. Możliwe będzie śledzenie postępów odtwarzając kolejne zjazdy i zaznaczanie nieprawidłowości przez trenera.
Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie. Testy inteligentnej bielizny odbędą się na naszych feryjnych wyjazdach we Włoszech: Hamak Family Camp i Hamak Ski Camp. Testować oczywiście będziecie Wy. Zapisy wystartują na początku roku 2019. Niestety ilość miejsc jest ograniczona ☹
Do zobaczenia na stoku

Hamak Team

Szanowni Państwo
Począwszy od 25 maja 2018 roku, podmioty gospodarcze na terenie Unii Europejskiej są zobligowane do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zapewniamy, że nasza Firma dokłada wszelkich starań, aby powierzone nam dane osobowe były bezpieczne, aktualne, adekwatne do celów przetwarzania, a korzystanie z nich następowało w granicach i zakresie dozwolonych prawem.
Jednocześnie wypełniając nałożony na nas, jako administratora danych osobowych obowiązek informacyjny udostępniamy informacje na temat zasad jakim będą podlegać przekazane nam dane osobowe.
czytaj dalej

Drodzy Klienci,
Z przyjemnością informujemy, że Hamak-Tur podjął współpracę z Matplanetą, która prowadzi zajęcia edukacyjne z matematyki i programowania wg innowacyjnej metody Math Circle – nauka przez zabawę.
Jednym z powodów nawiązania współpracy są wspólne cele, które sobie stawiamy-nauka logicznego myślenia, podejmowania samodzielnych decyzji, budowanie wiary we własne siły, wytrwałości w dążeniu do celu i umiejętność pracy w grupie. To wszystko jest potrzebne zarówno w sporcie, jak i edukacji.
Nie od dziś wiadomo, że sport i ruch są bardzo ważne w każdym wieku, ale w szczególności mają znaczenie dla uczniów, którzy spędzają dużo czasu siedząc i wytężając umysł. Ćwicząc „wietrzymy” umysł i podnosimy jego sprawność!
Dlatego już wkrótce dowiedzą się Państwo więcej na temat rekomendowanych przez Matplanetę sposobów podnoszenia kompetencji matematycznych, nauki logicznego myślenia i ogólnego rozwoju intelektualnego dzieci!

Powoli zbliża się czas letnich wyjazdów. Właśnie teraz trwają gorączkowe rodzinne narady gdzie wysłać dziecko na kolonie, czy nie za wcześnie na pierwszy obóz, czy lepiej na sportowy czy kolonie wypoczynkowe?
Zanim zaczniesz szukać odpowiedniej kolonii czy obozu, odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz i co interesuje Twoją pociechę. Taki wyjazd to doskonały moment na trenowanie ulubionych sportów dziecka, rozwijanie swoich umiejętności oraz pasji.
  • Ciekawie zorganizowany plan dnia to bardzo ważny punkt na mapie dobrze wybranej oferty wakacyjnej.
  • Mocnych stron dodają ofercie atrakcje i odpowiednio dobrana i przeszkolona kadra.
  • Dla rodziców największą nagrodą jest uśmiech na twarzach.
Na naszej stronie znajdziecie Państwo ofertę wraz z wyszukiwarką obozów wg dat, która w praktyczny sposób pomoże w wybraniu obozów właściwych pod względem wieku uczestników, tematyki obozu oraz terminu.
Jeśli macie Państwo wątpliwości co do wyboru, zachęcamy do kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta – tel. 22 398 18 06 , 22 398 88 06, mobile: 601816058.

Przedstawiamy nasze zalecenia dotyczące wyjazdów z nami na najbliższe ferie zimowe.

 

  • Kaski: obowiązkowe dla wszystkich niepełnoletnich uczestników, dorosłym sugerujemy jazdę w kaskach
  • Znaczniki lub bandany: obowiązkowe dla wszystkich naszych uczestników biorących udział w szkoleniu narciarskim lub snowboardowym- zabezpiecza Hamak-tur
  • Identyfikatory na obozach w Alpach: dane kontaktowe do hotelu, kierownika wyjazdu, ubezpieczyciela – zabezpiecza Hamak-tur
  • Serwis sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: obowiązkowy dla każdego uczestnika i wykonany wyłącznie w wyspecjalizowanym serwisie we własnym zakresie
  • Początkujący i średniozaawansowani snowboardziści – wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana